Barcode: 4009900530910
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 184.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 74.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
INDULCITORI XILITOL, SORBITOL, MANITOL, ASPARTAM, ACESULFAM K; BAZĂ DE GUMĂ, AMIDON, ULEI DE MENTĂ (1,1%), MALTODEXTRINĂ, AROME, EMULSIFIANT LECITINĂ DIN SOIA, AGENT DE ÎNGROŞARE GUMA ARABICĂ, AGENT DE GLAZURARE CEARĂ DE CARNAUBA, ANTIOXIDANT BHA. CONȚINE O SURSĂ DE FENILALANINĂ. CONSUMUL EXCESIV POATE CAUZA EFECTE LAXATIVE. FOLOSITI PENTRU MINIM 20 MINUTE DUPĂ CONSUMUL DE ALIMENTE SAU BĂUTURI. O ALIMENTAȚIE VARIATĂ ȘI ECHILIBRATĂ ȘI UN STIL DE VIAȚĂ SĂNĂTOS SUNT IMPORTANTE. PĂSTRAȚI ÎNTR-UN LOC RĂCOROS ȘI USCAT.
Additives
e420
e421
e903
e950
e951
Related Products in Snacks
Barres GOURMANDES
Carrefour
D NOVA 4
Cookies Choco, noisettes
Carrefour
E NOVA 4
Tubs' ACID
Carrefour
E NOVA 4
Moelleux chocolat
Carrefour
D NOVA 4
Mini chocolate bars
Carrefour, Simpl
E NOVA 4
Cookie avell choc
Carrefour
E NOVA 4
Filoos
Carrefour
D NOVA 4
choco n'nuts
Carrefour
E NOVA 4
Caramel au beurre sale
Carrefour, En Cuisine
D NOVA 4
Bonbons sans sucres
Carrefour
B NOVA 4
Cookies tout chocolat
Carrefour
E NOVA 4
Bandi Acid
Carrefour
E NOVA 4