Barcode: 4009900405553
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 145.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.4 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
SUBSTANCJE SŁODZĄCE KSYLITOL, SORBITOL, ASPARTAM, ACESULFAM K; BAZA GUMOWA, SUBSTANCJA ZAGĘSZCZAJĄCA GUMA ARABSKA, SUBSTANCJA UTRZYMUJĄCA WILGOĆ GLICEROL, AROMATY, SUBSTANCJA WYPEŁNIAJĄCA FOSFORAN WAPNIA, EMULGATOR LECYTYNA SOJOWA, REGULATOR KWASOWOŚCI WODOROWĘGLAN SODU, SUBSTANCJA GLAZURUJĄCA, WOSK CARNAUBA, PRZECIWUTLENIACZ BHA, BARWNIK E133.
Additives
e133
e320
e414
e420
e422
e500
e500ii
e903
e950
e951
e967
Related Products in Snacks
Edel-Marzipan mit Zartbitterschokolade
Dennree
E NOVA 4
Winterschokolade Gebrannte Mandel & Orange
Dennree, Meybona
E NOVA 3
Milchcreme Schokolade
dennree
E NOVA 4
feine bitter schokolade
dennree
E NOVA 3
Nuss Nougat Schokolade
dennree
E NOVA 4
Kuvertüre Zartbitter
Dennree
NOVA 3
Marzipan
dennree
D NOVA 4
Edel-Nougat
Dennree
E NOVA 3
Ingwerstäbchen Zartbitter
Dennree
E NOVA 3
Winter Schokolade Bratapfel
Dennree, Meybona
E NOVA 3
Zartbitter schokolade
dennree
E NOVA 3
Käpt'n Keks, Dinkel
Dennree
E