Barcode: 0078264056088
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 689.0 kcal |
| Fat | 71.4 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pecans.
Related Products in Snacks
Leibniz butter biscuit cookies
Leibniz
E NOVA 4
Wafers
E NOVA 4
Delicate filled puff pastry
Bahlsen North America Inc., Bahlsen
E NOVA 4
Fine European Wafers
Toggi
E NOVA 4
Winco foods, california 100% natural raisins
Winco Foods
D NOVA 1
Winco foods, graham cracker
Winco Foods
E NOVA 4
Kipferl Biscuits
Bahlsen
E NOVA 4
Toggi, Fine European Wafers, Milk Chocolate
Hubbs Importing Corp
E NOVA 4
Crisp european wafers bars
Crisp, Toggi
E NOVA 4
Toggi, Wafers, Milk Chocolate
Hubbs Importing Corp
E NOVA 4
Dark chocolate truffle
Trader Joe's
D NOVA 4
White corn
Pictsweet Farms
B NOVA 1