Barcode: 0066479001153
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 6.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated spring water, Cane sugar, Natural flavour, Citric acid.
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Red Lobster, Mango Mai Tai
Red Lobster
E
Olive Garden, Whites & Rose, Quartino
Olive Garden
C
旺仔奶类饮品
旺仔, hot kid
D NOVA 4
McDonald's, McCafe Strawberry Shake, Large
McDonald's
E
Wawa, Hot Vanilla Chai Tea, 12 Oz
Wawa
C
Wawa, Strawberry Chocolate Chip Cream, 16 Oz
Wawa
C
Soy
Yeo's
C NOVA 4
Starbucks, Passion Tango Herbal Tea, Tall
Starbucks
B
劲爽无糖百事可乐
百事
C NOVA 4
娃哈哈 营养快线 香草冰淇淋味
娃哈哈
C NOVA 4
Schweppes Soda Water (Sugar-Free)
Schweppes
B NOVA 4
脉动 桃子口味 维生素饮料
Mizone
C