Barcode: 5057624877056
ORDING DAT SOURCE PROTEIN SOURCE WRAP CONTAINS Fol
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 259.0 kcal |
| Fat | 8.1 g |
| of which saturated | 4.4 g |
| Carbohydrates | 34.9 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 10.8 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
eat Flour Tortillas, I String Cheese Stick zarella String Cheese), Cooked Chicken t (formed from Chicken Breast with water) and Tomato Ketchup. rition Information Walues Per 100g Per 86g %RI per How do You Snack It?" SHRED IT PEEL IT, SQUEEEEZE the SAUCE! Cooking instructions serving 1089k 937kJ 17%
Related Products in Snacks
Chocolat noir - Amandes des Pouilles
SAVEURS ET NATURE
D NOVA 3
Chocolat noir cranberry physalis goji
Saveurs & Nature
E NOVA 3
Chocolat noir amandes noisettes raisins
Saveurs & Nature
D NOVA 3
Chocolat noir de Tanzanie
Saveurs & Nature
D NOVA 3
Chocolat Noir fleur de sel
Chocolaterie saveurs & nature
E NOVA 3
Gingembrettes confites chocolat noir
Saveurs & Nature
E NOVA 3
Chocolat noir et fleur de sel
Saveurs & Nature
E NOVA 3
Gianduja chocolat fondant à la noisette
Saveurs &Nature
E NOVA 3
Chocolat noir 70%
Saveurs & Nature
E NOVA 3
Chocolat noir gingembre confit
Saveurs & Nature
E NOVA 3
Pere Noel De Chocolat Lait 55% 100G
E NOVA 3
Les drôles de Noël
Saveurs nature
E NOVA 3