Barcode: 4056489582267
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 554.0 kcal |
| Fat | 37.0 g |
| of which saturated | 8.5 g |
| Carbohydrates | 40.0 g |
| of which sugars | 18.0 g |
| Fiber | 4.7 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
36% skrudinti žemės riešutai, 26% skrudinti anakardžiai, gliukozės sirupas, 14 % šokoladas (cukrus, kakavos masė*, kakavos sviestas, emulsiklis: saulėgrąžų lecitinas; natūrali vanilės kvapioji medžiaga), invertuotojo cukraus sirupas, rapsų aliejus, ryžių traškučiai (ryžių miltai, cukrus, džiovintos morkos), emulsiklis saulėgrąžų lecitinas.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Dessert fruitier Pomme Abricot
Andros
A NOVA 3
Pomme Nature
Andros
B NOVA 3
Pommes ananas en gourde sans sucres ajoutés
Andros
A NOVA 1
Sans Sucres Ajoutés Pomme Nature
Andros
A NOVA 4
Pomme Nature
Andros
B NOVA 3
Dessert fruitier Pomme Châtaigne
Andros
C NOVA 3
Dessert Fruitier Pomme🍎 Banane🍌
Andros
A NOVA 3
Compote Vanille-Fraise-Pêche-Pomme
Andros
A NOVA 3
Dessert Fruitier Pomme Banane Fraise
Andros
A NOVA 1
Desserts fruitiers assortis
andros
A NOVA 3
La force du fruit en Gourde
Andros
A NOVA 1
Dessert fruitier pomme poire
Andros
A NOVA 3