Ořechy & Protein - karamel
by Emco
Labels
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 490.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 36.0 g |
| of which sugars | 26.0 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 28.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Pražené arašídy 44 %, sójová proteinová křupka 17 % (sójový koteinový zolát 87 %, tapiokový škrob, jedlá sůl), sirup z invertního cukru, kousky karamelu 10 % (cukr, kakaové máslo, rýžový škrob, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný), maltózový sirup, dextróza, pražené lískové ořechy 2%, rýžová mouka, emulgátor: řepkový lecitin; přírodní aroma. antioxidanty (askorbylpalmitát, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů). Výrobek může obsahovat mléko a další ořechy. Výživové údaje na 100 g: Energie 2050 kJ/490 kcal: tuky 25 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,3 g, sacharidy 36 g - z toho cukry 26 g, vláknina 3,5 g, bílkoviny 28, sul 0,34 g.
Additives
Related Products in Dietary Supplements
Barre protéinée - Framboise grenade
Papa Chiche
Whey Isolate Native 94%
Raptor Nutrition
Whey isolat, saveur Chocolat
Nutripure
Chill Complexe Créatine - Saveur Pommes d'automne
Raptor Nutrition
Gel Coup de fouet citron
OVERSTIM.s
Whey isolat
nutripure
Optimiser l'hydratation
hydratis
Native Whey Isolat saveur chocolat
AqeeLab
Barre protéinée Figue Amande
Papa Chiche
Whey isolat native Vanille
Nutripure
Hydratis
Whey isolat native saveur chocolat
Nutripure