Barcode: 0011150939935
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oregano.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nescafe coffee
E NOVA 4
Tomato & mozzarella pasta
By sainsbury's
NOVA 3
Diced green chiles
Hatch
B NOVA 3
Juicy juice, 100% juice, grape, grape
E NOVA 4
Nescafe, taster's choice, instant coffee beverage, hazelnut, hazelnut
E NOVA 4
Juicy Juice Apple
Nestlé
NOVA 1
Fruit & nut muesli
Sainsbury's, Taste the difference, Tesco Taste the Difference
D NOVA 4
Boil in the Bag Brown Rice by Sainsbury's
By sainsbury's
NOVA 1
Whole Green Chiles
Hatch
B NOVA 3
Whole Scottish Porridge Oats
Sainsbury's
A
Dark roast instant coffee mix, dark roast
NOVA 3
Twice the fibre porridge
M&s
A NOVA 4