Barcode: 20920968
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 540.0 kcal |
| Fat | 34.0 g |
| of which saturated | 2.7 g |
| Carbohydrates | 50.5 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 1.9 g |
Ingredients
58% πατάτες, 34% ηλιέλαιο, αποξηραμένο σιρόπι γλυκόζης, μαγειρικό αλάτι, ζάχαρη, αρτύματα, 0,2% ρίγανη, αρωματικά φυτά, εκχύλισμα μαγιάς, μέσα οξίνισης: κιτρικό οξύ, μηλικό οξύ, φυσικές αρωματικές ύλες, χρωστική ουσία: σύμπλοκο των χλωροφυλλών και χλωροφυλλινών με χαλκό. _γλουτένη
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Milho Pipoca Camil Premium
CAMIL
A
Arroz Integral
Camil,Camil Alimentos S.A.
NOVA 1
Camil Arroz Orgânico Parboilizado
Camil
B NOVA 1
Biscoitos de Arroz Integral Chia e Linhaça
Camil
C NOVA 3
CAMIL - Arroz Basmati Gourmet Camil
Camil
B
Cappuccino Solúvel Baunilha 3 Corações Pote 200g baunilha
3 CORACOES
NOVA 4
CAMIL Arroz Branco Camil
Camil
B
Mini Biscoitos de Arroz Integral Camil Natural
Camil
NOVA 3
feijão carioca camil
CAMIL, Camil Alimentos S.A.,
NOVA 1
Camil Arroz Parboilizado tipo 1
Camil
B NOVA 1
Arroz Branco Tipo 1
Camil
NOVA 1
Cappuccino Solúvel Diet 3 Corações Pote 150g
3 corações
NOVA 4