Barcode: 0780994776876
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Peaches, cane sugar, citric acid, pectin.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
A taste of thai, jasmine rice
A Taste Of Thai
B NOVA 1
Spicy porkless plant-based snack rinds
marks-spencer
D NOVA 4
Coconut Milk
A Taste of Thai
E NOVA 4
Notta pasta, rice lasagna
Notta Pasta
C NOVA 4
Pad thai for two
A Taste Of Thai
D NOVA 4
Andre Prost, Unsweetened Coconut Milk
Andre Prost Inc.
E NOVA 4
Lite coconut milk
Andre Prost Inc.
C NOVA 4
Spicy peanut bake
A Taste Of Thai
E NOVA 4
A taste of china, szechuan noodles
A Taste Of China
C NOVA 4
Leche de coco condensada
Andre Prost
E NOVA 4
A taste of thai, jasmine rice
A Taste Of Thai
B NOVA 1
Lite coconut milk
C NOVA 4