Barcode: 0022518876007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.2 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 5.8 g |
| Fiber | 3.9 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Marionberries, Strawberries, Blueberries, Red Raspberries, Boysenberries
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Frutty
Rapsy
C NOVA 4
Rapsolja
Zeta
B NOVA 2
Arborio
Zeta
C
Nasib Pumpafrön
Nasib
D NOVA 3
Canola oil
Zeta
Olio Extra Vergine Do Oliva
Zeta
B NOVA 2
Olio Extra Vergine Di Oliva Orginale
Zeta
B NOVA 2
Zeta Strozzapreti
Zeta - Casa Di Luca
A
Langkornet Basmatris
Karoon
C NOVA 1
Snack Chili Oliver
Zeta
D NOVA 3
Skalad Bondböna
Nordisk Råvara
A
Oliver med Vitlök
Zeta
E NOVA 3