Barcode: 0855355008139
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.9 g |
| of which sugars | 8.6 g |
| Fiber | 2.6 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
California blueberries
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Apple and blueberry porridge oats
Asda
A NOVA 4
Crunchy Peanut Butter
Asda
C NOVA 1
Apple juice
Asda
C NOVA 1
Coconut porridge
Asda
A NOVA 4
Plant based meat free chorizo
Asda
C NOVA 4
Meat-free mince
Asda
A NOVA 4
Chickpeas
Asda
A NOVA 1
Sourdough crumpets
Asda
C NOVA 4
Juice
Asda
C NOVA 1
Golden Syrup Flavour Porridge Oats
Asda
B NOVA 4
Meat free bacon style rashers
Asda
B NOVA 4
Plain Breadsticks
ASDA
D NOVA 3