Barcode: 0850476006019
Oregon strawberries
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oregon strawberries
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% juice
Langers,Langer Juice Company Inc.
D NOVA 4
100% juice tropical blend
Langers, Langer Juice Company Inc.
E NOVA 4
Organic 100% juice
C NOVA 4
Langers, rice cinnamon drink, horchata
Langers, Langer Juice Company Inc.
C NOVA 4
100% Juice Tropical Blend
Langer Juice Company Inc
E NOVA 4
Langers, organic 100% juice, cranberry
Langers, Langer Juice Company Inc.
C NOVA 4
Langers, agua fresca lite water + juice beverage, pineapple
Langers, Langer Juice Company Inc.
C NOVA 4
100% juice
Langers, Langer Juice Company Inc.
D NOVA 4
Lite juice beverage
Langers, Langer Juice Company Inc.
C NOVA 4
L&A Juice Co, Organic Green Blend Juice From Concentrate
Langer Juice Company Inc.
C NOVA 4
Disney fairies 100% juice
Langers, Langer Juice Company Inc.
E NOVA 4
Langers, apple grape 100% juice with added vitamin c, apple grape
Langers,Langer Juice Company Inc.
D NOVA 4