Barcode: 0710718100014
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 232.0 kcal |
| Fat | 14.3 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 19.6 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 5.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Bing cherries, hazelnuts, pumpkin seeds, cranberries.
Related Products in Snacks
Neo Original Keks mit Cremefüllung
Flämische Keksfabrik,Lidl,Sondey
E NOVA 4
Galettes bretonnes spécialité de Pont-Aven
SAVEURS DE NOS RÉGIONS
E NOVA 3
Bonbons apéritifs
Deluxe, Lidl
D NOVA 4
Friture caramel
Lidl
E NOVA 4
Kinuski mousse jälkiruoka
El Tequito, Lidl
E NOVA 4
Babas au rhum aux zestes d’agrumes
Deluxe
D NOVA 4
Madeleines longues marbrées
Sondey
D NOVA 4
Brownie noisettes
Mcennedy lidl
E NOVA 4
NEO GOLDEN
Lidl, Sondey
E NOVA 4
Cocoa sandwich biscuits with vanilla flavoured crème filling
Tower Gate
E NOVA 4
Peanut & Choco
Mister CHOC
E NOVA 4
Peanut & Choco (Mister Choc)
Lidl
E NOVA 4