Barcode: 4603390242591
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 654.0 kcal |
| Fat | 65.2 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 15.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
грецкий орех
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Гризини с маково семе
Salza
E NOVA 3
Red Kidney Beans
Edgell
B NOVA 4
Tomato Paste
Leggo's, Leggo's Tomato Paste
NOVA 3
Haricots verts extra fins
Netto
A NOVA 3
Peanut Butter
Wehle sports
A
Hanf-Power-Balls: Kakaobohne
Hans: Hanf & Vegan
D NOVA 3
Edgell supersweet corn
Edgell
C NOVA 3
Creamed Corn
Edgell
B NOVA 4
לחם פומפרניקל
ברמן
NOVA 4
Familienmüsli
Bruckmayer Mühle
B NOVA 3
Préparation de mirabelle de France bio
Saveur & fruits
C NOVA 4
FOUR BEAN MIX
Edgell
A NOVA 4