Barcode: 4680038472923
Орехи Кедровые
Processing
NOVA 1
Available in
russia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 677.0 kcal |
| Fat | 59.7 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 19.8 g |
| Salt | — |
Ingredients
кедровый орех
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Frijoles refritos
CHATA
D NOVA 3
yogurt bebible sabor fresa
Lala 100, Lala
E NOVA 4
Jumex Frutzzo Naranja
Jumex
frijoles fritos peruanos
Chata
A
leche Avellana Lala vita
lala vita
NOVA 4
Refried Beans
CHATA
C NOVA 3
Boreal Plus
Boreal
B NOVA 4
Leche de almendras sin azucar
LALA
C NOVA 4
Bebida Lala Vita 3 Nueces
Lala
C NOVA 4
Alimento líquido Almond Breeze sabor original sin azúcar
Almond Breeze
B NOVA 4
Frijoles refritos negros
Chata
C NOVA 3
Leche de Almendras Vainilla
LALA
C NOVA 4