Barcode: 3800224480278
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 421.0 kcal |
| Fat | 21.1 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 50.2 g |
| of which sugars | 24.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 7.7 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Захар, орехи 38%, яйчен белтък, пшенично брашно, галета
Allergens
eggs
gluten
nuts
Related Products in Snacks
peripella
peripella
E
Hindistan Cevizi Dolgulu Sütlü Çikolata Kaplı Bar
Harras
E NOVA 4
BİTTER ÇİKOLATA
Buono
E NOVA 4
Chewing-gum HyperBon goût Mastic
NOVA 4
Chałwa Vanilla
Bayramiç Troya
D
Chewing-gum à la menthe
Hyperbon
NOVA 4
Bijou Cacao
Bijou
E NOVA 4
Tuzlu kurabiye
hayma ana
D
Krema
Dost
D
Savoiardi
Carlotti
D NOVA 3
Ma Sante Tiramisu
Ma Sante
E NOVA 4
Frisk sours with vitamin C - Goût citron
Frisk
C NOVA 4