Barcode: 6920444297436
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 171.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 66.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 9.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
oreille de Judas séché (Auricularia polytricha) (100%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% mie Nature
Harrys
C NOVA 4 Eco-Score A
Macaroni Dumplings Pasta
Light 'n Fluffy
A NOVA 1
Fusilli
Rao's Homemade
A NOVA 1
Garlic Knots
NewYork Bakery
D NOVA 4
Foxtail millet
Manna
NOVA 1
Organic Granola Bites
MADE GOOD
D NOVA 4 Eco-Score B
Millet & Brown Rice Ramen Noodles
Lotus Foods
B NOVA 1
Burger Buns
DKB
C NOVA 4 Eco-Score B
Pineapple slices in pineapple juice
Food Club
A NOVA 1
Organic Fusilli Corti Bucati Pasta
Trader Joe's
NOVA 1
pain de mie à la farine complète
Harrys
B NOVA 4 Eco-Score B
Butternut Squash Ravioli
Trader Joe's
D NOVA 4