Barcode: 7613331646026
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 212.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 67.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Oreille de Judas
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pero Family Farms, Organic Vegetable Slaw
Pero Family Farms Food Company Llc
A NOVA 1
Sun Dried tomatoes
Sprouts Farmers Market
NOVA 3
Organic green bean almondine kit
B NOVA 4
Organic Snipped Yellow Beans
Pero Family Farms Food Company Llc
A NOVA 1
Mini Sweet Peppers
Good & Gather
A
Great Northern Beans (low sodium)
Sprouts
B NOVA 3
Pero Family Farms, Sweet Kale
Pero Family Farms Food Company Llc
A NOVA 1
Vegetable Medley
Pero Family Farms
A
Sliced Carrots
Sprouts Farmers Market Llc
A NOVA 1
Almondmilk (original)
Sprouts
C NOVA 4
Pinto Beans
Sprouts Farmers Market
A NOVA 1
Pumpkin
Sprouts Farmers Market
A NOVA 1