Barcode: 26074771
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 425.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 28.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
farine de _blé_ (_gluten_), sucre (5%), eau, _œuf_, huile de tournesol oléique, arôme citron, sel.
Allergens
eggs
gluten
Related Products in Snacks
Funky Fusion Potato Chips, Funky Fusion
dirty""
E NOVA 4
Asian Sweet & Sour Potato Chips
Dirty
D NOVA 4
Mini Sportball Clip-On Dispenser
Hilco Corporation
E NOVA 4
Sweet potato chips
D NOVA 3
Cake'S By Sue, Half Cake, Coconut
Cake's by sue
D NOVA 3
Potato Chips
Dirty
D NOVA 4
Potato Chips
"Dirty"
D NOVA 4
Dirty, Potato Chips, Mesquite Bbq
Utz Quality Foods Inc.
E NOVA 4
Potato chips
D NOVA 4
Potato Chips
Dirty
D NOVA 4
Bunny Biker Candy
Hilco Corporation
E NOVA 4
Potato Chips
Dirty
E NOVA 4