Barcode: 0085239362303
Organic agave nectar-light
Labels
organic
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 76.2 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Organic light agave nectar.
Related Products in Breakfasts
Doce de Leite Aurora
E NOVA 3
Mel Orgânico Carrefour Bio
Carrefour Bio
E NOVA 2
Mel Orgânico Da Caatinga Mesmo
Mesmo!
E NOVA 2
Mel
Carrefour
NOVA 2
Mel
Natz
C NOVA 2
POTE DOCE DE LEITE MU-MU NEUGEBAUER
mu-mu
E NOVA 4
Doce Cremoso de Leite MuMu Gold
Neugebauer
E NOVA 3
Mel
Korin
D NOVA 2
Bio Mel Orgânico
Carrefour
E NOVA 2
Dulce de leche che!
Cuisine & co
NOVA 4
Crema con cacao y avellanas Supermaxi
E NOVA 4
Miel natural 100%
San Lorenzo del panal a la mesa
E NOVA 2