Barcode: 0832924008813
Organic aji panca paste
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.5 kcal |
| Fat | 3.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 6.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% organic panca chili, water, citric acid.
Additives
e330
Related Products in Condiments
Vinagre de vino blanco
Eroski
NOVA 2
Vinagre Módena
Eroski
NOVA 4
Salsa alioli
Eroski
E NOVA 4
Salsa Brava
Eroski
E NOVA 4
Tomate frito estilo casero
Eroski
C
Mostaza dulce
Hacendado
E NOVA 4
Tomate frito con aceite de oliva
Eroski
B NOVA 3
Kétchup basic
Eroski
D NOVA 3
Tomate Frito
Eroski
A NOVA 4
Mostaza
Eroski
D NOVA 4
Salsa yogur
Eroski
C NOVA 4
Salsa Barbacoa
Eroski
C NOVA 4