Barcode: 0863606000207
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, Organic Aloe Vera, Sugar Cane, Citric acid, Sodium citrate, Calcium lactate, Gellan gum, Stevia, Vitamin C, Natural Green grape flavor
Additives
e327
e330
e331
e418
Related Products
Mega Mix Fruity&Sour
Lidl
D NOVA 4
Edle Matjesfilets
nautica
E NOVA 4
Jetgum white
JETgum
Bratwurst
Lidl
E NOVA 4
Cherry cream gateau
Alpen Fest,Lidl,Confiserie Firenze
D NOVA 4
Kichererbsen Chips Paprika
Snack Day
E NOVA 4
White goût Menthe Verte
JETgum, Lidl
NOVA 4
Gomme da masticare al gusto menta
JETgum
NOVA 4
Bratwurst
Dulano
E NOVA 4
Fettarme Milch
Milbona
B