Barcode: 0042608130000
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered Water, Organic Apple Juice Concentrate, Organic Natural Flavor, Ascorbic Acid (Vitamin C)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
3 in 1 Coffee With Caramel
Jacobs
E NOVA 4
organic oat drink
Take It Veggie
C NOVA 3 Eco-Score B
Kombucha Raspberry Lemonade
The Gutsy Captain
C Eco-Score B
Suchard Express
suchard express, Krüger
NOVA 4 Eco-Score D
High Protein Kefir Maracuja Drink
Ehrmann
C NOVA 4
INCAPARINA SABOR FRESA
INCAPARINA
C NOVA 4
Pur jus multifruits
Solevita
D NOVA 1 Eco-Score D
Desperados
Desperados
NOVA 4 Eco-Score D
Organic Protein
Orgain
NOVA 4
Golden Kola
Inca Kola, Golden Kola, The Coca-Cola Company
E NOVA 4
Voll 3,5% Fett
Vly
C NOVA 4
almondmilk
Blue Diamond Almonds
NOVA 4