Barcode: 0850000547964
Organic Apple Crunchables
by That's It.
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 411.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 94.1 g |
| of which sugars | 82.4 g |
| Fiber | 11.8 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic apples
Related Products
Diced tomatoes
A NOVA 3
Petite diced tomatoes
A NOVA 3
Super sweet whole kernel corn, super sweet
C NOVA 3
Original green chilies petite diced tomatoes, original green chilies
B NOVA 4
Chopped spinach
A NOVA 3
Chunky tomato onion & garlic pasta sauce
Our Family
A NOVA 4
Diced tomatoes chili ready, chili ready
B NOVA 3
Mild diced tomatoes with chiles, mild
B NOVA 4
Chunky garden combo pasta sauce, chunky garden combo
C NOVA 3
Teriyaki beef jerky, teriyaki
Our Family
NOVA 4