Barcode: 0076958551536
Organic Apple Dices
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
organic
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 325.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 77.5 g |
| of which sugars | 67.5 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Organic apples.
Related Products in Snacks
Doodles spicy cheese
Mr.Krisps
C NOVA 4
dark chocolate
ojaj tamrah
NOVA 4
Good Day
Britannia
Chocodate Assorted
Chocodate
E NOVA 4
Digestive original biscuits
Britannia
E NOVA 4
La Ronda Choco Date Almond Milk Chocolate
Chocodate
D NOVA 4
Coconut chocolate
TAMRAH
NOVA 4
5050 sweet and salty
Britannia
E NOVA 4
Dattes Amandes Chocolat Caramel - Tamrah
Best, Best Food Company, Safia
E NOVA 4
Arabian Delights Chocodate 300 g
NOVA 4
Delice double choco imp
DO FREEZE L.L.C
D NOVA 4
Bourbon
Britannia
E NOVA 4