Barcode: 0032601953799
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 57.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 9.3 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic apples ( apples, ascorbic acid and calcium carbonate [to maintain freshness and color])
Allergens
apple
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
tajin
Tajin
Organic Extra-Virgin Coconut Oil
Viva Naturals
NOVA 2
Aloe smoothie guanabana
C NOVA 4
Olives Stuffed With Manchego Cheese
Silva
NOVA 4
Venice Bakery, Gluten-Free Margherita Pizza
Lantern Post Company
C NOVA 4
Silva, herb & spice manchego style extra virgin olive oil, cheese
Silva
C NOVA 2
Unsalted Margarine Spread
Eden
D NOVA 4
Scrumptious Chewy Granola
The Toasted Oat Llc
D NOVA 3
Sindhi Biryani Masala (Spice Mix)
Mehran
NOVA 4
Martini olives
Granny's Antique Crafts
NOVA 4
Extra virgin olive oil
Granny's Antique Crafts
C NOVA 2
Soy Bean Noodle
Phoenix Bean Llc
A NOVA 1