Barcode: 0041190064786
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic asparagus.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Coco 4 Usa, Coconut Water
Entertainment Production House Inc.
B NOVA 1
Garlic & Herb Seasonings
Spice islands
D NOVA 2
Goody's, Snacks, Vannila Blueberry
Entertainment Production House Inc.
C NOVA 3
Scuppernong jelly
D NOVA 4
Quickchek, Apples And Candy Corn
Entertainment Production House Inc.
C NOVA 4
Orange Beverage
Florida Fruit Juices Inc.
E NOVA 4
Rigatini
Felicetti
A NOVA 1
Corn flakes
sunshine cereals
D NOVA 3
Handcrafted jam
D NOVA 4
Sunflower Oil
Colorado Mills Llc In Lamar
C NOVA 2
Handcrafted jelly
D NOVA 4
Reggiano And Garlic Twists
Sainsbury's Taste the Difference
NOVA 3