Barcode: 0033383401591
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 205.0 kcal |
| Fat | 20.6 g |
| of which saturated | 4.5 g |
| Carbohydrates | 0.8 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 1.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
avocado
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Diced yellow onions
A NOVA 1
Town house, flatbread crips sea salt & olive oil oven baked snack crackers
Keebler
D NOVA 4
Fajita mix
A NOVA 1
Organic 50/50 Blend Baby Spring Mix & Baby Spinach
Taylor Farms
A
royco velouté 12 légumes
ROYCO
C NOVA 4
Stir fry mix
A NOVA 1
Organic spring mix
A
Super Seeded Bread
M&S
B
Squash medley
A NOVA 1
Baby spinach pre-washed
A NOVA 1
Taylor farms organic, power greens
Taylor Farms, Taylor Fresh Foods Inc.
A NOVA 1
Brussels sprouts & red peppers
A NOVA 1