Barcode: 0043182008303
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 16.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ORGANIC BABY CORN, WATER, SALT, CITRIC ACID.
Additives
e330
Related Products in Undefined
Greek Corner Lowfat Yogurt With Fruit
Muller
B NOVA 4
Nut & Fruit Bar
Init
E NOVA 3
Sweetened Corn & Oat Cereal
Oops! All Berries
E NOVA 4
Nut & Fruit Bar
Init
E NOVA 4
Boneless & Skinless Chicken Tenders
Giant Eagle
A NOVA 4
Sharp Cheddar Cheese
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
E NOVA 4
Whole Grain Culinary Blends
Indian Harvest Inc.
A NOVA 1
Lowfat Yogurt With Fruit Mousse
Muller
B NOVA 4
Organic Oatmeal
Mother's
E NOVA 4
Lowfat Yogurt
Muller
B NOVA 4
Boneless & Skinless Chicken Breast
Giant Eagle
A NOVA 4
Nut & Fruit Bar
Init
E NOVA 4