Barcode: 9337824002219
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 427.8 kcal |
| Fat | 14.6 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 65.6 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | 4.2 g |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic Corn Flour (72%), Organic Banana Powder, Organic High Oleic Sunflower Oil, Mineral (Iron), Organic Rosemary extract
Additives
e392
Related Products in Snacks
70% Honduras
Alter Eco
E NOVA 3
Triple Kakao
Milka
NOVA 4
PRALINOIX
Nico noix
E NOVA 4
Yuki & love japanese style Red Bean mochi
Yuki & Love
D NOVA 4
Speculaas
Jumbo
NOVA 4
Madeleines coquilles citron
E NOVA 4
Mélange à cuisson pour brownies
Leev
NOVA 4
Stuzzichina olive
Delicorner
D NOVA 4
90% Cocoa Supreme Dark Chocolate Bar
Lindt
E NOVA 3
Popstar Popcorn Spicy
Majan Foodstuff
NOVA 4
Grote kerststerren cacao suiker
E NOVA 4
Sardines
C NOVA 3