Barcode: 0810090991535
Organic Fruit Cunchables
by That’s It.
Labels
organic
no gmos
usda organic
non gmo project
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 70.0 g |
| Fiber | 20.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic Apples
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tartare d'Algues
Groix & Nature
D NOVA 4
Salicorne au vinaigre
Groix Nature
B NOVA 3
Huile d'olive vierge AOP
Moulin coopératif de Mouriès
B NOVA 2
Huile d'olive vierge extra AOP
Moulin coopératif de Mouriès
B
Salicorne
Groix & Nature
C NOVA 3
Tartare d’algues
Groix & Nature
D NOVA 3
Croûtons crousrillants nature
Groix & Nature
D NOVA 4
Huile d’olive vierge extra « l’ardente »
Moulin Coopératif de Mouriès
B NOVA 2
Tartare d'algues
Groix & Nature
C NOVA 3
Huile d'olive vierge extra AOP
Moulin coopératif de Mouriès
B NOVA 2
Huile d'olive vierge
Moulin coopératif de Mouriès
B NOVA 2
Dulse - Algues sèches
groix et nature
D NOVA 1