Barcode: 0850023073945
Organic Fruit Jerky Mango
by SOLELY:
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
kosher
orthodox union kosher
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 348.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.6 g |
| of which sugars | 52.2 g |
| Fiber | 4.4 g |
| Proteins | 4.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Organic Mango
Related Products in Fruit Jerky
Pineapple Fruit Jerky
Solely
C NOVA 1
organic FRUIT JERKY MANGO & GUAVA
SOLELY
C NOVA 1
organic FRUIT JERKY MANGO & BLUEBERRY
SOLELY:
D NOVA 1
Organic Fruit Jerky Mango & Passion Fruit
Solely
NOVA 1
Cassoulet casteln udary
Les Occitanes
B
Véritable cassoulet de Castelnaudary
BISTROT & CO
C NOVA 4
Foie gras de canard entier sud ouest
Les Occitanes
E NOVA 3
Saucisses de Toulouse aux Lentilles
Les Occitanes
C NOVA 4
Foie gras
Les Occitanes
E NOVA 3
Cassoulet toulousain au petit salé de porc
Bistrot Eco
C NOVA 4