Barcode: 0850023073631
Organic Fruit Jerky minis Mango
by Solely
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
organic
kosher
no gmos
no preservatives
usda organic
vegan
no added sugar
non gmo project
orthodox union kosher
Categories
Available in
spain, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 318.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 81.8 g |
| of which sugars | 54.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic mango
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
All Natural Nut Bar
2KEEP
D NOVA 4
NUTBAR Hazelnut
2 keep natural bites
D NOVA 4
Roasted granola with chocolate & banana
HAPPY CREATIONS
C NOVA 4
Brazil et sultana bar
Happy Creations
D NOVA 4
Sonnenblumenkerne
Action, RAW
NOVA 1
Nutbar all natural
2KEEP
D NOVA 4
Peanut Snaps
PEANUT SNAPS
D NOVA 4
Rice crisps apple flavour
Happy Creations
C NOVA 3
Penne carbonara
San Marco
C NOVA 4
Roasted granola
Happy creations
C NOVA 4
Soft peanut bar
2KEEP
D NOVA 4
Nut Bar Cashew Pumpkin Raisin
2 KEEP NATURAL BITES
D NOVA 4