Barcode: 0818617020317
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.5 g |
| of which sugars | 5.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic watermelon juice, organic lemon juice, organic lime juice
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bulgursalat mit Kräutern
Kühlmann, Netto MD, Olivano’s
C NOVA 3
Hummus Trio
Kühlmann
D NOVA 4
Grüne Peperoni gefüllt mit Frischkäsecreme
Kühlmann
D NOVA 3
Rotkrautsalat
Kühlmann
C NOVA 3
Hummus Chili Balsamico-Zwiebel Topping
Kühlmann
D NOVA 4
Tofu pois chiches
Kühlmann
A NOVA 3
Snack bowl vegan
Meine Zeit
C NOVA 4
Pizzaboden
Bella Lucia, Kühlmann
C NOVA 4
Hummus mit topping
Take it veggie
C NOVA 4
Veganer Eiersalat
Kühlmann
D NOVA 4
Hummus
Kühlmann
D NOVA 4
Hummus
KühlMann
C NOVA 4