Barcode: 0041190055838
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 7.5 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, organic apple juice concentrate, organic grape juice concentrate, organic cherry juice concentrate, natural flavors, organic purple carrot juice concentrate (for color).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jus d'Orange douce
Réa
C NOVA 1
Jus de grenade
Yablok
C NOVA 1
Jus de Pamplemousse
Eckes Granini, Réa
NOVA 1
Jus de raisin
Réa
E NOVA 1
Cap Végétal Émietté végétal mariné citron & thym
Petit Navire
B NOVA 4
FETTUCCINE Petrossian
Petrossian
Tartine petit dej
C NOVA 4
Jus De Pomme
Rea
C NOVA 1
Garlic Paste
Zaina
C NOVA 3
Nectar de mangue
Réa
E NOVA 3
Cap Végétal Émietté végétal mariné tomates & herbes
Petit Navire
B NOVA 4
Pindaka - Pâte d'arachide
TYD
C NOVA 4