Barcode: 0810159830683
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.6 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic Durum Wheat Semolina, Wheat, May Contain: Soy
Recipes with Similar Ingredients
Priceless Pasta Salad
9 ingredients
Pasta Rustica
14 ingredients
Chicken Escalope And Arrabiata
30 ingredients
Chorizo Bolognese Pasta
14 ingredients
Greek Pasta Salad
11 ingredients
All The Cauliflower Mac & Cheese
12 ingredients
Pasta Primacherry
13 ingredients
Creamy Mac N' Cheese
13 ingredients
Chiocciole With Rapini And Hot Italian Sausage
8 ingredients
Apple Cider Butternut Squash Mac and Cheese
14 ingredients
Arugula Zucchini Pesto Pasta
12 ingredients
Marvelous Mac 'n Cheese! Recipe
7 ingredients
Related Products
Lemon Meringue Pie
Chef Pierre
B NOVA 4
Strawberry cheesecake
Sara Lee,Kitchens Of Sara Lee
E NOVA 4
Sweet potato pie
D NOVA 4
Chef Pierre, Unbaked Broccoli Quiche
Kitchens Of Sara Lee
NOVA 4
HI-PIE
D NOVA 4
Double chocolate pound cake slices
E NOVA 4
Peach pie
D NOVA 4
Sara lee, classic cheesecake, whipped & fluffy
Sara Lee, Kitchens Of Sara Lee
E NOVA 4
Unbaked cherry pie
D NOVA 4
Sara lee, pound cake slices, original
Sara Lee, Kitchens Of Sara Lee
E NOVA 4