Barcode: 0021908501406
Organic Garden Peas
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 76.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 15.5 g |
| of which sugars | 5.2 g |
| Fiber | 5.2 g |
| Proteins | 5.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ORGANIC PEAS, TRACE OF SEA SALT.
Related Products in Undefined
Teenage Mutant Rinda Turtles Characters Candy
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Tin Pail With Milk Chocolate Eggs
Nickelodeon
E NOVA 4
Disney Frozen Milk Chocolate
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Krabby Patties Candy Gummy
Nickelodeon, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Egg Hunt Candy
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Paw Patrol Candy & Stickers
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Milk Chocolate
Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Disney Frozen Candy And Stickers
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Disney Frozen Candy & Stickers
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Milk Chocolate Hollow Egg With Candy Characters
Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Egg Hunt With Candy Bananas
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Paw Patrol Jelly Beans Candy
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4