Barcode: 0884853142205
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 325.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 25.0 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Organic garlic.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Granola Quaker almendras pasas y miel
D NOVA 4
Green Olives Stuffed With Garlic
Castella
E NOVA 3
Granola Quaker 3 minutos Natural
Quaker
C NOVA 4
Granola Don Luis Cereales Horneados
D NOVA 4
Pitted Green Olives
Castella
D NOVA 3
Manzanilla Olives
Castella
E NOVA 3
Granola Don Luis sin azúcar añadida
A NOVA 3
Granola Quaker miel y almendras
C NOVA 4
Rusk (Original, White Flour Rusk)
Napoli Bakeries
NOVA 4
Cherry Peppers Stuffed With Bread Crumbs
Castella
D NOVA 4
Green olives stuffed with pimento
Castella
D NOVA 3
Manzanilla Olives Stuffed With Pimiento
Castella
E NOVA 4