Barcode: 0099482479923
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.9 g |
| of which sugars | 9.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, invert cane sugar, citric acid, natural flavor, caramel color.
Additives
e150c
e330
Related Products in Beverages
Sirop citron
Carrefour
NOVA 4
Sirop de cassis
Carrefour
NOVA 4
Sirop Grenadine
Carrefour
NOVA 4
Classic Menthe
Carrefour
NOVA 4
Sirop orange
Carrefour
NOVA 4
SIROP Menthe
Carrefour
NOVA 4
Sirop Menthe
Carrefour
NOVA 4
Préparation Pour Boisson, Crémoso - Cappuccino Classico
Carrefour
E NOVA 4
Sirop grenadine
Carrefour
NOVA 4
Mini fruity kids
carrefour
E NOVA 4
Sirop Citron
Carrefour
NOVA 4
Sirop de grenadine
Carrefour
NOVA 4