Barcode: 0850001791823
Organic ginger squeeze
by Ingrilli
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
no gluten
organic
vegetarian
kosher
no artificial flavors
no gmos
usda organic
vegan
non gmo project
orthodox union kosher
vegan action
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, Organic Ginger Juice, Organic Lemon Juice, Citric Acid
Additives
e330
Related Products in Condiments
Carbonara pastasaus
Jumbo's
C NOVA 4
Pastasaus Venkelworst & Tomaat
Brandt & Levie
C NOVA 3
Tradizionale Pasta Sauce
Jumbo
A NOVA 3
Tomaten Sugo Pikant
Jumbo
B NOVA 3
Groene harissa
Jumbo
C NOVA 3
Honingmosterd
Jumbo
D NOVA 4
Burito mix
Jumbo
A NOVA 4
Basilico
Jumbo
NOVA 3
Tomaat basilicum
HEKS'NKAAS
D NOVA 4
balsamico
jumbo
NOVA 4
Dressing Yoghurt
Jumbo
C NOVA 4
Hex'n Creme Dip
HEX'N
D NOVA 4