Barcode: 0858847000635
Organic goji powder
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 1
Labels
no gluten
organic
kosher
no gmos
usda organic
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 389.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 88.9 g |
| of which sugars | 22.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Certified organic goji berries (lycium barbarum)
Related Products in Beverages
YAB - Yaourt à boire framboise
Intermarché, Pâturages
D NOVA 4
Boisson eau de source aromatisée citron vert
Netto
C NOVA 4
Sirop Pêche bidon 75cl
Netto
NOVA 4
Sirop Fraise bidon 75cl
Netto
NOVA 4
Sirop Menthe BIO
Paquito
E NOVA 4
Sirop citron vert
Intermarché, Paquito
NOVA 4
Limonade LOOK BIO PET 1L
Look
D NOVA 4
Sirop Pamplemousse rose bidon 75cl
Netto
NOVA 4
Vinaigre balsamique de Modène
Itinéraire des saveurs
NOVA 2
Sirop Menthe glaciale PET 1L
Netto
NOVA 4
YAB - Yaourt à boire fraise
Intermarché, Pâturages
D NOVA 4
Tekiros Original
Kingsbräu
NOVA 4