Barcode: 0078742145730
Organic granulated garlic
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
usda organic
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
organic dehydrated garlic,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Zupa krem z pomidorow
Jemy Jemy
C NOVA 4
Koncentrat pomidorowy
Dawtona
A NOVA 1
Soured Gherkins
Dawtona
C NOVA 3
koncentrat pomidorowy Dawtona (tomato paste)
Dawtona
NOVA 1
Pomidory krojone z czosnkiem
Dawtona
A NOVA 3
Tomato juice
Dawtona
B NOVA 3
Pickled Gherkins
Dawtona
D NOVA 3
Sűrített paradicsom
Dawtona
C
Zupa krem z zielonego groszku
Jemy Jemy,Profi
C NOVA 3
Canned red beans
Dawtona
A NOVA 3
Groszek zielony konserwowy
Dawtona
A NOVA 3
Kukurydza słodka
Dawtona
B NOVA 3