Barcode: 0854918002089
Organic grape leaves
Labels
organic
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 107.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | 14.3 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 8.6 g |
Ingredients
%99 organic grape leaves, water, salt, %0, 1 citric acid.
Additives
e330
Related Products in Salted Snacks
Tomato peppers stuffed with cabbage
C NOVA 3
La novia del sol, aceitunas rellenas de anchoa
La Novia Del Sol
E NOVA 4
Pickled Garlic Sprouts
Zakuson
NOVA 3
Pepperoncini
Clover Valley
D NOVA 4
Pasta With Sweety Drop
Sweety Drop
C NOVA 3
Cherry peppers grilled mediterranean hot peppers, cherry peppers
C NOVA 3
Young's, kim chee
Young's
C NOVA 3
Organic Piquillo Peppers
Matiz Navarro
A NOVA 3
Va-Va, Homemade Roasted Pepper Wild Ajvar Spread
Baga Food
C NOVA 3
Young's, sliced kim chee
Young's
C NOVA 4
Garlic Spread
Matiz Catalan
E NOVA 3
Pickled Beans
Matt Steve's
C NOVA 3