Barcode: 0688267539848
Organic grape tomatoes
Labels
organic
usda organic
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic grape tomatoes.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tempura de légumes plat préparé surgelé
Maheso
B NOVA 4
Pan tostado Tradicional
Recondo
C NOVA 4
Chapata rústica
Recondo
C NOVA 4
Tempura 5 verduras
Fresno
C NOVA 4
Mini biscottes naturales
Recondo
C NOVA 4
Calabacin
Maheso
C NOVA 4
Delicias de cebolla
Fresno
D NOVA 4
Tempura de verduras
Maheso
B NOVA 4
Bio hogaza de pan integral
Recondo
D
Cous cous con quinoa y verduras
Maheso
B NOVA 4
Porras Churros XXL
Maheso
D NOVA 4
Croûtons
Recondo
D NOVA 3