Barcode: 9555102901553
Organic Kokoa Powder
Processing
NOVA 1
Available in
romania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 325.0 kcal |
| Fat | 11.0 g |
| of which saturated | 6.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 24.1 g |
| Salt | 17.8 g |
Ingredients
100% cocoa powder
Related Products in Cocoa And Its Products
Microbrew Cocoa
Host Defense
NOVA 3
Cacao en poudre
Le Criollo
NOVA 1
Cacao soluble 0%
Hacendado
NOVA 4
Cocoa powder
Thrive market
NOVA 1
cacao non sucré
Super U
NOVA 1
Cacao puro desgrasado PEDRO MAYO
Pedro Mayo
Cacao en Polvo
Dr. Cacao
NOVA 1
Organic Cocoa Powder
Sprouts Farmers Market
NOVA 1
Marshmallow Hot Chocolate Mix
Great Value
NOVA 4
Cacao soluble
CaoBon
NOVA 3
easter egg mix
favorina, Lidl
E NOVA 4
Organic Plant Protein grain Free Smooth chocolate flavor
Garden of Life
NOVA 4