Barcode: 0015418014815
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.3 g |
| of which sugars | 1.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ORGANIC KOMBUCHA (SPRING WATER, ORGANIC CANE SUGAR, ORGANIC BLACK TEA), ORGANIC PINEAPPLE JUICE CONCENTRATE, ORGANIC PASSION FRUIT JUICE CONCENTRATE.
Related Products in Beverages
Unsweetened Iced Tea
Meijer, Meijer Inc.
B NOVA 4
Sweetened green tea with honey & ginseng, honey & ginseng
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
D NOVA 4
Iced tea
Meijer, Meijer Inc.
D NOVA 4
Special blend of black tea & lemonade from concentrate, iced tea & lemonade
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
E NOVA 4
Tea & lemonade
Meijer, Meijer Inc.
E NOVA 4
Cranberry raspberry flavored sparkling water beverage, cranberry raspberry
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
C NOVA 4
Naturally refreshing beverage
NOVA 4
Flavored Refreshing Beverage Sweetened With Stevia
Camelbak
NOVA 4
Coffee with creamer sugar
Sin Woo Foods Corporation
NOVA 3
APPLE CIDER
WELLSLEY FARMS
D NOVA 1
LEMON SPARKLING WATER
WELLSLEY FARMS
NOVA 4
Powder Drink
Camelbak
NOVA 4