Barcode: 0850001791243
Organic Lemon Squeeze
by Ingrilli
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
vegetarian
kosher
no gmos
usda organic
vegan
non gmo project
orthodox union kosher
vegan action
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, Organic Lemon Juice, Citric Acid, Organic Lemon Oil
Additives
e330
Related Products in Condiments
Pesto al limone
italians do it better
E NOVA 3
Miel Moutarde à l'ancienne
Amine & Omar
C NOVA 4
Pesto breton
La Marmite Bretonne
C NOVA 2
Ma sauce soja bio de Chine
WINHONCO FRANCE
E NOVA 3
Arrabbiata
Italians do it better
A NOVA 3
Ma sauce bio d'Asie
E NOVA 4
Pesto breton Wakamé & Basilic
La Marmite Bretonne
C NOVA 3
Spicy
Nature & Moi
D NOVA 4
Tzatziki aux concombres frais
Happy Yours
C NOVA 4
Sauce Tomate- Basilic
Terre d'Opale
A NOVA 3
Sauce Piquante Sriracha
MA SAUCE BIO D’ASIE
E NOVA 4
Tzatziki aux 2 poivrons
Happy Yours
D NOVA 4