Barcode: 0086854064825
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Organic baby spinach, organic dock
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Délices de tomates séchées
Meditea
D NOVA 3
Caviar d'aubergines
Méditéa
C NOVA 3
Pâte de coing
La Grange aux fruits
D NOVA 3
Coulis framboise
La Grange aux Fruits
C NOVA 3
Confiture fraise rhubarbe
La Grange aux Fruits
D NOVA 4
Caviar d'aubergines
Méditéa
C NOVA 3
Confiture de framboise
La Grange aux Fruits
D NOVA 3
Confiture Rhubarbe
La Grange aux Fruits
D NOVA 4
Houmous Pois Chiches
Méditéa
D NOVA 3
Délice d'artichauts
MÉDITÉA
C NOVA 3
Coulis Cassis
La Grange aux Fruits
C NOVA 3
Confiture Abricot
La Grange Aux Fruits
D NOVA 4