Barcode: 0078314100464
Organic Light Agave
by Madhava
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 76.2 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% organic blue agave
Related Products in Breakfasts
Ekte honning
Honningcentralen SA
E
Lemon curd
Mrs Darlington's
E NOVA 4
Honningcentralen Akasiehonning
HONNING CENTRALEN
E NOVA 2
Honning No.1 Akasie Økologisk 350g Petters
Pehan produkter as
D
Honning
Honning Centralen
E NOVA 2
Honning Ekte Smørmyk 400g
Pehan produkter as
Flytende fjellhonning
HONNING CENTRALEN
NOVA 2
Blomsterhonning
Honningcentralen
E NOVA 2
Økonomi Blomsterhonning
HONNINGCENTRALEN SA
Bringebær Økologiske honning
HONNINGCENTRALEN SA
E
Nøttepålegg 400g First Price
Unil
E NOVA 4
Sjokopålegg
Kolonihagen,Brinkers Food
E NOVA 4